Pandora 590741CZ

kryštál

• krásny náramok

• Detailne prepracovanie a pekny vzhlad
  • , zakúpené v SOFIA

• Pandora náramok som objednavala ako darcek pre moju maminu, ja mam dva naramky pandora, jedna je vyskladana s môjho zivotneho nestastia, druhu som dostala do daru, pandora náramok je vyhodna kupa lebo nemusite dlho rozmyslat na darcekom, kazdou gulickou sa zavdacite, takze ja som velmi spokojna.
    • jedina nevyhoda je v tom ze si pandoru musite citit doma a s tym az tak spokojna niesom.

Materiál
Určenie
dámske
Druh kameňa
kryštál

Pandora strieborný náramok so zirkónmi a strieborno-zlatým zapínaním "Podpis PANDORA". Materiál: striebro 925/1000, puncované v zmysle Puncového zákona, zlato 585/1000, 14 kt., číre zirkóny.

Hmotnosť podľa rozmeru náramku 12 – 16 g

• krásny náramok

• Detailne prepracovanie a pekny vzhlad

• rychle dodanie vyrobku a 100% kvalita, balenie
  • , zakúpené v SOFIA

Kvalitne prepracovany ,naozaj pekny šperk.

• Nádhera !

krásny náramok, bezpečné zapínanie